Sukcesja majątkowa

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Kancelaria Jabłońscy świadczy usługi planowania międzypokoleniowej sukcesji majątkowej. Wspólnie z biurem prawnym dostarczamy kompleksową strategię przekazania majątku beneficjentom.

Planowanie sukcesji wymaga interdyscyplinarnej wiedzy i stosownych doświadczeń tak by sporządzany plan  sukcesji obejmował całość zdarzeń towarzyszących przekazaniu majątku beneficjentom. Dzięki połączeniu doświadczeń lokalnych pracowników i współpracowników Kancelarii Jabłońscy oraz międzynarodowych rozwiązań dostarczamy rozwiązanie dopasowane do indywidualnej sytuacji osoby przekazującej majątek.

Wspólnie z lokalnym partnerem specjalizującym się w materii dziedziczenia i sukcesji, oferujemy kompleksową obsługę sukcesji majątkowej osób prywatnych i firm. Istotą naszej obsługi jest realizacja woli spadkodawcy i umożliwienie mu rozdysponowanie majątkiem zgodnie z jego potrzebami.
Przykładowe obszary, w których możemy zaoferować Państwu pomoc:
  • sporządzenie testamentów;
  • sporządzenie planów sukcesji;
  • ustanowienie zarządów powierniczych;
  • powołanie fundacji prywatnych;
Oferujemy klientom bezpieczne i efektywne rozwiązania w zakresie sukcesji majątkowej. Świadcząc nasze usługi zapewniamy najwyższy stopień dyskrecji i poufności oraz anonimowości naszych klientów.

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?