Gotowe spółki zagraniczne

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Wspólnie z międzynarodowymi partnerami oferujemy gotowe spółki poprawnie zarejestrowane wolne od jakikolwiek zobowiązań i dotychczas prowadzące oraz nieprowadzące działalności gospodarczej.

Spółka gotowa lub inaczej mówiąc spółka z góry założona, to spółka już zarejestrowana przez lokalny sąd rejestrowy lub organ uprawniony do rejestracji, która jest przeznaczona wyłącznie do jej sprzedaży nowemu przedsiębiorcy.

Gotowe spółki mają na celu przede wszystkim stworzenie początkującym przedsiębiorcom możliwości szybkiego rozpoczęcia działalności pod nową nazwą i bez zbędnych obciążeń finansowych w postaci wnoszenia kapitału zakładowego.

Oferowane gotowe spółki nigdy nie prowadziły żadnej działalności handlowej. Co więcej, są już zarejestrowane w rejestrze handlowym, posiadają dokumenty korporacyjne, mają zerową historię gospodarczą i finansową, a tym samym mają gwarancję, że są w 100% wolne od długów.

Gotowe spółki są atrakcyjną alternatywą dla zakładania firmy czy to za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy, czy też samodzielnie.

Decydującą zaletą gotowej spółki, która sprawia, że produkt ten jest tak popularny, w porównaniu ze standardowym zakładaniem spółki, jest szybkość i dostępność nabycia takiej spółki.

Podczas gdy na rozpoczęcie działalności pod nową nazwą firmy trzeba czekać nawet do 2 tygodni, z naszą gotową spółką, czy to spółką akcyjną, czy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, można rozpocząć działalność niemal natychmiast, praktycznie w ciągu 1 godziny, ponieważ nasza gotowa spółka ma już w pełni zarejestrowany kapitał zakładowy.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ GOTOWYCH SPÓŁEK

Gdzie dostarczymy gotową spółkę?

MALTA

SZWAJCARIA

CYPR

CZECHY

Dlaczego warto wybrać Kancelarię Jabłońscy?